Žebřík hliníkový víceúčelový JUMBO Giant 4/7 Multi-Ladder

Žebřík hliníkový víceúčelový JUMBO Giant 4/7 Multi-Ladder
Kód: 41LG101
Záruka: 3 roky
Výrobce: JUMBO

Série: Žebříky

Původní cena: 8 966,10 Kč
Sleva: 10 %
Cena:
8 069 Kč 6 668,60 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
dodání - 20 dnů

Žebřík hliníkový víceúčelový JUMBO Giant 4/7 Multi-Ladder

"Žebřík hliníkový víceúčelový JUMBO Giant 4/7 Multi-Ladder

Žebříky jsou vybaveny kolečky umožňujícími snadný a lehký přesun. Dá se použít jako žebřík, přičemž jedna jeho část je nastavena do vertikální polohy. To umožňuje přistavit žebřík přímo ke stěně. Každou stranu žebříku je možné prodloužit nezávisle. To umožňuje použití žebříku na schodech nebo v jiných místech, kde jsou rozdílné výškové úrovně. Úplné prodloužení žebříku nastavené v jedné linii dosahuje velkých délek u jednotlivých modelů.

Materiál je vyroben z vysoce jakostní slitiny legovaného hliníku 605-T5, se stejnou kvalitou která se používá v leteckém průmyslu. Konstrukce žebříku je díky tomu mimořádně odolná a přesto lehká. Vnitřní (druhá) část žebříku je eloxovaná, aby se snížilo tření při rozkládání.

Žebřík je vybavený extra stabilním kloubem. Jednoduché nastavení kloubu stisknutím pojistky. Dlaní stlačíte pojistku na obou stranách a nastavíte žebřík do požadované polohy.

Nášlapy bez úhlů zajistí rovnou plochu k stání dokonce i v situaci, kdy jsou obě částí žebříku v jedné linii. Solidní a odolný zámek k nášlapu.

Kolečka zajistí snadný a rychlý přesun žebříku.
Záruka 3 roky!!

Technické parametry:
Nášlapy: 4/7
Délka žebříku ve stojací poloze: 2,00 m
Délka žebříku v jedné linii: 4,20 m
Délka žebříku při transportu: 1,28 m
Šířka: 58 cm
Váha: 16 kg
Max. zatížení: 150 kg

K žebříku je možné doobjednat příslušenství (související zboží) jako: vyrovnávací noha, opěra o zeď, závěsná podesta a teleskopická pracovní plošina 274 a 396 cm."

Související zboží

© 2020 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone