O nás

Firma EKO-DOMOV s.r.o. je ryze českou soukromou firmou, vlastněnou ze 100% jedním majitelem. Byla založena jako stavebně obchodní a poradenská společnost v roce 1997 a dnes zaměstnává 30 pracovníků. Od počátku se zabýváme především prodejem a montáží střešních oken, půdních schodů, schodišť a zábradlí. Patříme k největším prodejcům střešních oken a půdních schodů v republice. Spolupracujeme se všemi výrobci střešních oken a půdních schodů na trhu. Již dvacet let zastupujeme na trhu firmu FAKRO, prodáváme a montujeme střešní okna ROTO, VELUX, DAKEA, DACHSTAR-OKPOL a nově plastová střešní okna BAUSTAR.

Naše firma se zabývá rovněž mezinárodním velkoobchodem. Dovážíme a prodáváme již 15 roků zařízení koupelen, především vodovodní baterie, koupelnový nábytek, sprchové kouty, vany a vaničky.

 

 

V naší vzorkovně v Boskovicích v Centru Kras máme expozice 32 moderních koupelen, velkou nabídku keramických a přírodních obkladů a dlažeb, expozici vodovodních baterií, sprchových koutů a koupelnových doplňků a van. Na ploše 600 m2 najdete vše pro koupelny. Na dalších 600 m2 vystavujeme střešní okna, plastová fasádní okna, schody, schodiště, vnitřní a venkovní dveře kožený nábytek a další výrobky pro interiéry bytů a domů.

Pro zákazníky provádíme montáže oken, dveří, střešních oken, schodů a zábradlí. Dodáváme také kompletní koupelny včetně grafických návrhů.

 

Na našem internetovém obchodě www.eko-domov.cz si můžete vybrat z celé naší nabídky za nejlepší ceny.

© 2019 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone