Sapho BRAND zrcadlo 1300x700x20mm, mořený smrk

Sapho BRAND zrcadlo 1300x700x20mm, mořený smrk
Kód: BA061
EAN: 8590913821943
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Sapho

Barva: mořený smrk
Šířka: 130 cm
Hloubka: 2 cm
Materiál: Masiv dřevo
Série: BRAND

Cena:
4 091,80 Kč 3 381,65 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Sapho BRAND zrcadlo 1300x700x20mm, mořený smrk

Zrcadlo v rámu

  • materiál - mořený smrkový masiv
  • Zrcadlo lze také vyrobit na míru. Cena na dotaz.

Nevystavujte zrcadlo trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte.

Díky použití různých umyvadel na postavení bude každý interiér originálem…

Ještě donedávna bylo pravidlem, že pokud jste byli rozhodnuti pro jednoduchý a vzdušný styl Vaší koupelny, měli jste jedinou možnost. Tou byla volba moderního nábytku, na kterém byly použity materiály jako je ocel, sklo, umělý kámen a který striktně dodržoval minimalistický technostyl. Naší novou sérií BRAND se tento mýtus boří a díky propracovanému návrhu jeho tvarů a použitých materiálů nabízí jednoduchý a vzdušný tvar. Použití masivního dřeva přímo vybízí k návrhu koupelny ve středomořském a přitom střízlivém duchu při zachování funkčního designu. Tato řada dotvoří prostor koupelny tak, aby na Vás při každé její návštěvě dýchla pohoda, klid a teplo rodinného krbu. Nabídka umyvadlových skříněk ve tvaru stolu obsahuje šířky 100, 130 a 160 cm pro umyvadla na postavení, lavice s úložným prostorem, řadu doplňkových skříněk a rovněž velice praktické stoličky na sezení. Dodáváme v barvách mořeného smrku a starobílé. 

Povrchová úprava MOŘENÝ SMRK = Nábytek je namořen 1 vrstvou mořidla a vrchní krycí lak je od italské firmy ASTRA VERNICI.

Povrchová úprava STAROBÍLÁ = Nábytek je natřen základní bílou matnou barvou a vrchní krycí lak je od italské firmy ASTRA VERNICI.
U nábytku z masivu jsou použity čepované spoje. Jedná se o jedno z nejodolnějších spojení proti tlaku. Pokud je zesíleno klíny, vzdoruje rovněž dobře i napětí.
Používá se ke spojování svislých a vodorovných částí – například nohy nábytku s příčkou.
© 2017 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone