Zábradlí JAP - Záslepka nerez madla

Zábradlí JAP -  Záslepka nerez madla
Kód: JAP10-07-020
Záruka: 2 roky
Výrobce: JAP
Cena:
131,89 Kč 109 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
dodání - 15 dnů

Zábradlí JAP - Záslepka nerez madla

Záslepka nerez madla

Popis:
Záslepka na nerezové madlo
Kat. Číslo: 10-07-020
Materiál: Nerez ocel AISI 304
Hmotnost: 0.06 kg
Cena za 1 ks

Vůbec poprvé českým zákazníkům představujeme naší novinku, nerezové zábradlí pro betonová a montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády, které je řešeno stavebnicovým systémem.

Hlavní výhodou nerezového zábradlí je možnost vzájemných kombinací dílčích komponent, které našim zákazníkům nabízí vytvořit si moderní nerezové zábradlí, skutečně podle jejich individuálních představ.

Kromě možnosti volby a kombinace jednotlivých dílů je naše nerezové zábradlí dostupné všem kutilům, kteří si chtějí jeho montáž realizovat úplně sami. Nicméně i ti, kteří nechtějí využít vlastních sil, se mohou obrátit na specializovanou montážní nebo stavební firmu - Eko-domov s.r.o., tel.: 516 802 522, mobil: 731 440 853

Při návrzích designu jednotlivých komponent, z nichž lze zábradlí jednoduše smontovat, jsme se zaměřili na převažující moderní trendy v bytovém designu, a to jak z pohledu tuzemského, tak i celosvětového.

Ty jasně ukazují, že nerez je mezi materiály, které se při bytových realizacích či rekonstrukcích nejčastěji používají, jasnou jedničkou. Díky svému vzhledu, modernosti, snadné údržbě a dlouhé životnosti, se stává tento materiál dnes již tradičním a nadčasovým.

Naše letité zkušenosti s výrobou interiérových schodišť nás přesvědčily o tom, že nosným materiálem pro moderní typ zábradlí je právě nerez. Dobře se kombinuje jak se sklem, tak i dřevem a právě tyto dva další materiály jsme rovněž použili pro nabídku výplní zábradlí.
© 2020 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone