Zábradlí JAP - Sloupek horní,5 prutů,velká patka nerez

Zábradlí JAP - Sloupek horní,5 prutů,velká patka nerez
Kód: JAP10-10-010
Záruka: 2 roky
Výrobce: JAP
Cena:
2 127,18 Kč 1 758 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
dodání - 15 dnů

Zábradlí JAP - Sloupek horní,5 prutů,velká patka nerez

Sloupek horní,5 prutů,velká patka

Popis:
nerezový sloupek nerez zábradlí určený ke kotvení ze shora
určen pro výplň pěti vodorovných nerezových prutů o průměru 10mm na šikmé schodiště
uložení madla je v ose sloupku
spodní patka velká s krycím kloboučkem
sloupek je určen pro pochůzné plochy do 12-ti metrů
možnost volby výšky madla pomocí vrchního krčku
sloupek je vhodný do prostor s větším pohybem osob
Kat. číslo: 10-10-010
Materiál: Nerez ocel AISI 304 kartáčovaná
Hmotnost: 3.326 kg
Cena za 1 ks

Vůbec poprvé českým zákazníkům představujeme naší novinku, nerezové zábradlí pro betonová a montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády, které je řešeno stavebnicovým systémem.

Hlavní výhodou nerezového zábradlí je možnost vzájemných kombinací dílčích komponent, které našim zákazníkům nabízí vytvořit si moderní nerezové zábradlí, skutečně podle jejich individuálních představ.
Kromě možnosti volby a kombinace jednotlivých dílů je naše nerezové zábradlí dostupné všem kutilům, kteří si chtějí jeho montáž realizovat úplně sami. Nicméně i ti, kteří nechtějí využít vlastních sil, se mohou obrátit na specializovanou montážní firmu - Eko-domov s.r.o., tel.: 516 802 522, mobil: 731 440 853

Při návrzích designu jednotlivých komponent, z nichž lze zábradlí jednoduše smontovat, jsme se zaměřili na převažující moderní trendy v bytovém designu, a to jak z pohledu tuzemského, tak i celosvětového.

Ty jasně ukazují, že nerez je mezi materiály, které se při bytových realizacích či rekonstrukcích nejčastěji používají, jasnou jedničkou. Díky svému vzhledu, modernosti, snadné údržbě a dlouhé životnosti, se stává tento materiál dnes již tradičním a nadčasovým.

Naše letité zkušenosti s výrobou interiérových schodišť nás přesvědčily o tom, že nosným materiálem pro moderní typ zábradlí je právě nerez. Dobře se kombinuje jak se sklem, tak i dřevem