Zábradlí JAP - Sloupek boční,5 prutů,hranatá patka nerez

Zábradlí JAP - Sloupek boční,5 prutů,hranatá patka nerez
Kód: JAP10-10-030
Záruka: 2 roky
Výrobce: JAP
Cena:
2 762,43 Kč 2 283 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
dodání - 15 dnů

Zábradlí JAP - Sloupek boční,5 prutů,hranatá patka nerez

Sloupek boční,5 prutů,hranatá patka

Popis:
- nerezový sloupek nerez zábradlí určený ke kotvení z boku
- určen pro výplň pěti vodorovných nerezových prutů o průměru 10mm na šikmé schodiště
- uložení madla je v ose sloupku
- pata sloupku boční hranatá
- možnost volby výšky madla pomocí spodní kotvy a vrchního krčku
- sloupek je určen pro pochůzné plochy do 12-ti metrů
- Kat. číslo: 10-10-030
- Materiál: Nerez ocel AISI 304 kartáčovaná
- Hmotnost: 4.181 kg
Cena za 1 ks

Vůbec poprvé českým zákazníkům představujeme naší novinku, nerezové zábradlí pro betonová a montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády, které je řešeno stavebnicovým systémem.

Hlavní výhodou nerezového zábradlí je možnost vzájemných kombinací dílčích komponent, které našim zákazníkům nabízí vytvořit si moderní nerezové zábradlí, skutečně podle jejich individuálních představ.
Kromě možnosti volby a kombinace jednotlivých dílů je naše nerezové zábradlí dostupné všem kutilům, kteří si chtějí jeho montáž realizovat úplně sami. Nicméně i ti, kteří nechtějí využít vlastních sil, se mohou obrátit na specializovanou montážní firmu - Eko-domov s.r.o., tel.: 516 802 522, mobil: 731 440 853

Při návrzích designu jednotlivých komponent, z nichž lze zábradlí jednoduše smontovat, jsme se zaměřili na převažující moderní trendy v bytovém designu, a to jak z pohledu tuzemského, tak i celosvětového.

Ty jasně ukazují, že nerez je mezi materiály, které se při bytových realizacích či rekonstrukcích nejčastěji používají, jasnou jedničkou. Díky svému vzhledu, modernosti, snadné údržbě a dlouhé životnosti, se stává tento materiál dnes již tradičním a nadčasovým.

Naše letité zkušenosti s výrobou interiérových schodišť nás přesvědčily o tom, že nosným materiálem pro moderní typ zábradlí je právě nerez. Dobře se kombinuje jak se sklem, tak i dřevem a právě tyto dva další materiály jsm