Vysoušeč rukou Jet Dryer Orbit bílý

Kód: 005010405
EAN: 8596220006363
Záruka: 3 roky

Série: Tryskový

Cena:
14 999,10 Kč 12 395,95 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
na dotaz

Vysoušeč rukou Jet Dryer Orbit bílý

Pro dokonalé vysušení stačí 7 vteřin! Osušení rukou pomocí Jet Dryer ORBIS je stejně snadné jako umýt si ruce. Jediný tryskový vysoušeč rukou určený pro bezbariérové toalety.

Jedinečný kruhový design: Na trhu nenajdete vysoušeč s podobnými vlastnostmi a vzhledem. Kruhový vysoušecí otvor osvětlený modrými LED diodami vytváří futuristický dojem a láká k vyzkoušení.

Jak se ORBIS používá? Do kruhového vysoušecí zóny stačí vložit ruce a postupovat podobně, jako při mytí rukou. Silné trysky rozmístěné uvnitř kruhu začnou okamžitě stírat a vysoušet vodu z rukou. ORBIS dokonale vysuší ruce do 7 vteřin.

Tornádo efekt: Šest trysek po stranách a dvě trysky v horní části vysoušeče vytvářejí silný proud vzduchu který se točícího se ve spirále. Díky tomu je ORBIS mnohem účinnější než klasické lineární tryskové vysoušeče.

Absorpční keramický kámen: Voda stíraná z rukou odstřikuje na keramickou desku na zadní straně vysoušeče. Speciální porézní keramika zachytí velké množství vody a rychle vysychá. V případě většího vytížení vysoušeče je voda sbírána do spodní záchytné nádoby. Díky použití keramického kamene není nutné vylévat nádobku tak často jako u konvenčních vysoušečů. Vaše podlaha je tak vždy suchá.

Vysoušeč vhodný pro hendikepované: ORBIS je navržený pro použití na bezbariérových toaletách. Do většiny vysoušečů se ruce vkládají se shora. To může být nepohodlné pro uživatele na invalidním vozíku. Do vysoušeče ORBIS se ruce vkládají zboku, takže je použití velmi snadné i z invalidního vozíku.

Vysoký stupeň hygieny :Jet Dryer EDGE je vybaven kombinovaným výměnným filtrem. Nejdříve jsou zachyceny větší prachové částice. Tato část filtru je opatřena antibakteriální úpravou. Druhým stupněm filtrace je HEPA který zachytí více než 99,97% částic o velikosti 300 nanometrů.

3 rychlostní stupně: Snadno si navolte rychlost proudu vzduchu hned ze tří rychlostí. Přepínání rychlostí stejně jako ohřevu vzduchu je
© 2019 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone