Vysoušeč rukou Jet Dryer Dynamic - bílý kov

Kód: 8596220009357
EAN: 8596220009357
Záruka: 3 roky

Série: horkovzdušný

Cena:
3 989 Kč 3 296,69 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
na dotaz

Vysoušeč rukou Jet Dryer Dynamic - bílý kov

DYNAMIC je jediný osoušeč rukou z řady Jet Dryer vybavený HEPA filtrem. Silně dimenzovaný motor v prostorném kovovém krytu předurčuje tento osoušeč do provozů s velkým zatížením frekventovaných. Ohřev vzduchu se spíná automaticky dle okolní teploty.

Maximálně hygienický provoz díky HEPA filtru: Jet Dryer DYNAMIC je jediný horkovzdušný vysoušeč na trhu vybavený HEPA filtrem. Díky tomu je vzduch vyfukovaný na ruce vždy maximálně hygienický a nezávadný. HEPA filtr zachytí až 99,97% bakterii virů a dalších drobných částic. Osoušeč je naprosto bezkontaktní, aktivuje se automaticky po vložení rukou pod přístroj. Zaoblený design krytu umožňuje snadné čištění.

Antivandal provedení - nerez nebo bílý lak: Můžete si vybrat rovnou ze dvou povrchových úprav, leštěné nerezové oceli 304 nebo bílého laku. V obou případech je kryt osoušeče velmi odolný. Tento osoušeč můžete bez obav použít i na toaletách, kde by bylo použití přístroje v méně odolném provedení problémové.

Dynamic je rychlý: Vzduch vychází z Jet Dryer DYNAMIC rychlostí 70 m/s. Ruce jsou tak vysušeny za méně než 15 vteřin. I přes velkou rychlost vzduchu je díky použité vnitřní konstrukci osoušeč velmi tichý.

Inteligentví ohřev vzduchu: OJet Dryer Dynamic je vybaven automatickým ohřevem vzduchu. V případě, že je teplota v místnosti nižší, než 25 °C, dojde k zapnutí topné spirály. V případě, že je teplota v místnosti vyšší, topná spirála je vypnutá a osoušeč tak šetří energii. Osoušeč rukou Dynamic je možné přenastavit do režimu trvalého ohřevu.


Napětí: AC 220-240 V
Čistá hmotnost: 4,1 kg
Rozměry vysoušeče: 340x205x355 cm
Ohřev vzduchu: Ano
Instalace: Nástěnná
Stupeň krytí: IPX1
Jistící prvky: Ochrana proti přehřátí, nadproudová ochrana, ochrana před zkratem
Hlučnost: 85m/s
Spouštěcí systém: Automatický - infračervený
Typ motoru: Uhlíkový
Výkon topného tělesa: 650-750 W
Výkon Motoru: 550 W
© 2019 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone