Vanová zástěna AQUAFORM STANDARD 3 bílý, syntetika

Kód: 170-04010P
Záruka: 2 roky
Výrobce: AQUAFORM

Šířka: 121 cm
Výška: 139 cm
Materiál: Plast
Série: Třídílná

Původní cena: 2 722,50 Kč
Sleva: 12 %
Cena:
2 396 Kč 1 980,17 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Vanová zástěna AQUAFORM STANDARD 3 bílý, syntetika

Elastomerové těsnění- toto špičkové těsnění je používáno u Aquaform produktů. Zaručují, že vanové zástěny budou vodotěsné a odolné. Elastomerová těsnění se nerozpadají, nemění barvu a jsou odolné vůči trvalým nečistotám. Jsou charakterizovány transparentními úpravami a estetickým vzhledem.
Snadná instalace - kvalitní provedení a pomocí profilu U je i instalace všech typů vanových zástěny snadná. Veškeré podrobné pokyny ohledně montáže jsou připojené u jednotlivých vanových zástěn.
U profil - je součástí vanových zástěn Aquaform, umožňuje jejich montáž na nerovnou stěnu. Tento profil srovná drobné nerovnosti na stěně. Umožňuje správně fungování zástěny a účinné namontovány v požadované části koupelny.
Komorové profily- použité u vanových zástěn jsou komorové se speciálním dezénem. Tento komorový systém zvyšuje stabilitu a odolnost tohoto profilu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Povrch profilů je eloxovaný, chemicky leštěný s cílem zajistit barevnou stálost a nebo stříkané práškovou barvou.
Sklopení a složení směrem ke stěně tento způsob ohybu zástěny je mimořádně uživatelsky příjemný. Lze snadno složit a rozložit ve stylu harmonika, což znamená, že nezabírá mnoho místa. Složením jednotlivých zástěn vytvoříme účinný sprchový kout i ve vaně.

Výrobce: AQUAFORM - Standard 3

Vanová zástěna skládací, 3 dílná, k montáži na stěnu.

Balení v kartonu obsahuje montážní sadu + návod.

Rám : bílý
Výplň : polystyrenová tabule (struktura kapky)
Poloha: univerzální zástěna (L/P)
Rozměry: délka 1210 mm, výška 1390 mm
© 2019 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone