Vanová zástěna AQUAFORM STANDARD 1 syntetika

Kód: 170-04200
Záruka: 2 roky
Výrobce: AQUAFORM

Šířka: 65 cm
Výška: 129 cm
Materiál: Plast
Série: Jednodílná

Původní cena: 1 511,29 Kč
Sleva: 12 %
Cena:
1 330 Kč 1 099,17 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Vanová zástěna AQUAFORM STANDARD 1 syntetika

Elastomerové těsnění- toto špičkové těsnění je používáno u Aquaform produktů. Zaručují, že vanové zástěny budou vodotěsné a odolné. Elastomerová těsnění se nerozpadají, nemění barvu a jsou odolné vůči trvalým nečistotám. Jsou charakterizovány transparentními úpravami a estetickým vzhledem.
Snadná instalace - kvalitní provedení a pomocí profilu U je i instalace všech typů vanových zástěny snadná. Veškeré podrobné pokyny ohledně montáže jsou připojené u jednotlivých vanových zástěn.
U profil - je součástí vanových zástěn Aquaform, umožňuje jejich montáž na nerovnou stěnu. Tento profil srovná drobné nerovnosti na stěně. Umožňuje správně fungování zástěny a účinné namontovány v požadované části koupelny.
Komorové profily- použité u vanových zástěn jsou komorové se speciálním dezénem. Tento komorový systém zvyšuje stabilitu a odolnost tohoto profilu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Povrch profilů je eloxovaný, chemicky leštěný s cílem zajistit barevnou stálost a nebo stříkané práškovou barvou.

Výrobce: AQUAFORM - Standard 1

Vanová zástěna skládací, 1 dílná, k montáži na stěnu.
Balení v kartonu obsahuje montážní sadu + návod.

Rám : bílý
Výplň : polystyrenová tabule (struktura kapky)
Poloha: univerzální zástěna (L/P)
Rozměry: délka 650 mm, výška 1290 mm
© 2019 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone