Vanová zástěna AQUAFORM NOVUM 7 bílý, Syntetika

Kód: 170-31474
Záruka: 2 roky
Výrobce: AQUAFORM

Šířka: 166 cm
Výška: 140 cm
Materiál: Plast
Série: Sedmidílná

Původní cena: 6 880,06 Kč
Sleva: 12 %
Cena:
6 054 Kč 5 003,31 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
na dotaz

Vanová zástěna AQUAFORM NOVUM 7 bílý, Syntetika

Elastomerové těsnění- toto špičkové těsnění je používáno u Aquaform produktů. Zaručují, že vanové zástěny budou vodotěsné a odolné. Elastomerová těsnění se nerozpadají, nemění barvu a jsou odolné vůči trvalým nečistotám. Jsou charakterizovány transparentními úpravami a estetickým vzhledem.
Snadná instalace - kvalitní provedení a pomocí profilu U je i instalace všech typů vanových zástěny snadná. Veškeré podrobné pokyny ohledně montáže jsou připojené u jednotlivých vanových zástěn.
U profil - je součástí vanových zástěn Aquaform, umožňuje jejich montáž na nerovnou stěnu. Tento profil srovná drobné nerovnosti na stěně. Umožňuje správně fungování zástěny a účinné namontovány v požadované části koupelny.
Komorové profily- použité u vanových zástěn jsou komorové se speciálním dezénem. Tento komorový systém zvyšuje stabilitu a odolnost tohoto profilu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Povrch profilů je eloxovaný, chemicky leštěný s cílem zajistit barevnou stálost a nebo stříkané práškovou barvou.
Sklopení a složení směrem ke stěně tento způsob ohybu zástěny je mimořádně uživatelsky příjemný. Lze snadno složit a rozložit ve stylu harmonika, což znamená, že nezabírá mnoho místa. Složením jednotlivých zástěn vytvoříme účinný sprchový kout i ve vaně.
Možnost otáčení dílů - prvky lze otočit o 360 stupňů díky speciálnímu dezénu zástěny. Zástěna může být přizpůsobena tvaru vany, protože stěny se může otáčet v libovolném směru.

Výrobce: AQUAFORM - Novum 7

Vanová zástěna skládací, 7 dílná, k montáži na stěnu.

Balení v kartonu obsahuje montážní sadu + návod.
Rám : bílý
Výplň : polystyrenová tabule (struktura kapky)
Poloha: univerzální zástěna (L/P)
Rozměry: délka 1665 mm, výška 1400 mm
© 2017 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone