Vanová zástěna AQUAFORM MODERN 1 bílý, Čiré sklo

Kód: 170-06951
Záruka: 2 roky
Výrobce: AQUAFORM

Šířka: 67 cm
Výška: 140 cm
Materiál: Sklo
Série: Jednodílná

Původní cena: 3 211,34 Kč
Sleva: 14 %
Cena:
2 762 Kč 2 282,64 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Vanová zástěna AQUAFORM MODERN 1 bílý, Čiré sklo

Elastomerové těsnění- toto špičkové těsnění je používáno u Aquaform produktů. Zaručují, že vanové zástěny budou vodotěsné a odolné. Elastomerová těsnění se nerozpadají, nemění barvu a jsou odolné vůči trvalým nečistotám. Jsou charakterizovány transparentními úpravami a estetickým vzhledem.
Snadná instalace - kvalitní provedení a pomocí profilu U je i instalace všech typů vanových zástěny snadná. Veškeré podrobné pokyny ohledně montáže jsou připojené u jednotlivých vanových zástěn.
U profil - je součástí vanových zástěn Aquaform, umožňuje jejich montáž na nerovnou stěnu. Tento profil srovná drobné nerovnosti na stěně. Umožňuje správně fungování zástěny a účinné namontovány v požadované části koupelny.
Komorové profily- použité u vanových zástěn jsou komorové se speciálním dezénem. Tento komorový systém zvyšuje stabilitu a odolnost tohoto profilu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Povrch profilů je eloxovaný, chemicky leštěný s cílem zajistit barevnou stálost a nebo stříkané práškovou barvou.
Možnost otáčení dílů - prvky lze otočit o 360 stupňů díky speciálnímu dezénu zástěny. Zástěna může být přizpůsobena tvaru vany, protože stěny se může otáčet v libovolném směru .Taková zástěna se může také sklopit ke stěně, takže vznikne více prostoru.
Bezpečnostní sklo - je charakterizováno mnohem vyšší odolností k mechanickým nárazům a rozdílům teplot než běžné sklo srovnatelné tloušťky. V případě, že se bezpečnostní sklo rozbije, střepy jsou malé kousky s tupými hranami. Toto je podmínkou použití takové skla do koupelny - součástí certifikace.

Výrobce: AQUAFORM - Modern 1

Vanová zástěna skládací, 1 dílná, k montáži na stěnu.

Balení v kartonu obsahuje montážní sadu + návod.

Rám : bílý
Sklo : čiré tl. 4mm
Poloha: univerzální zástěna (L/P)
Rozměry: délka 680 mm, výška 1400 mm
© 2020 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone