Vana AQUAFORM SENSO 160/105 L bílá akryl nerovnoramenná bez panelu

Vana  AQUAFORM SENSO 160/105 L bílá akryl nerovnoramenná bez panelu
Kód: 241-05191
Záruka: 2 roky
Výrobce: AQUAFORM

Šířka: 160 cm
Hloubka: 105 cm
Materiál: Akrylát
Série: Levá

Původní cena: 10 130,12 Kč
Sleva: 12 %
Cena:
8 915 Kč 7 367,77 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Vana AQUAFORM SENSO 160/105 L bílá akryl nerovnoramenná bez panelu

Rozměry:
Délka - 160 cm
Šířka - 105 cm
Hloubka - 44,5 cm
Objem - 195 l
Barva - bílý akryl
Orientace - levá

Výrobce: AQUAFORM - Senso

Pohodlné sedadlo zvyšuje pohodlí a bezpečnost při koupání. Asymetrický tvar vany dáva koupelně větší užitnou plochu. Možno vanu osadit jako volně stojící s bočním panelem nebo zasadit do podlahy (terénu).

ODOLNÝ DEZÉN- vany Aquaform se vyznačují mimořádnou odolností získanou prostřednictvím speciálního tvarování, posílení akrylátové desky laminovanou deskou ve dně vany a zesílení stěn vany pryskyřicí se skelnými vlákny. Aplikovaný technologický proces garantuje stabilitu a odolnost van.
NEJVYŠŠÍ KVALITA AKRYLOVÉHO POVLAKU- tyto vysoce kvalitní materiály, ze kterých jsou vyrobeny vany Aquaform zaručí jejich vynikající trvanlivost a odolnost proti opotřebení. Akrylát má výjimečné vlastnosti, které zajišťují jeho dlouhodobý lesk a neměnnou barvu. Je teplý na dotek , takže je příjemný při každodenním používání .
TRVANLIVOST BARVY - základní výhodou akrylátových van je to, že jejich barva se nebude měnit i po dlouhé době používání . Při správné péči si akryl zachovává svou původní barvu a hladkost po roky. Takový povrch není předmětem usazování vodního kamene a chemicky nereaguje s čisticími prostředky .
PROTISKLUZNÉ VLASTNOSTI - jedná se o materiál s vysokou přilnavostí a velmi bezpečným použitím - povrch vany nezůstane kluzký i při použití pěny do koupele.
IZOLAČNÍ VLASTNOSTI - díky přirozené izolační vlastnosti akrylátu teplota vody tolik nechládne. Jako je tomu v případě ocelových van.
SNADNO SE ČÍSTÍ- díky speciálním vlastnostem tohoto materiálu. Jedná se o velmi hladký materiál, který nereaguje s chemickými sloučeninami a minerály nacházejí se ve vodě. Ionty stříbra obsažené v akrylátu tvoří přirozenou bariéru bránící šíření bakterií a plísní. Akrylátové vany jsou ideálním
© 2020 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone