Sprchový kout AQUAFORM VARIABEL 80-90 bílý sklo-Pásky čtvercový

Sprchový kout  AQUAFORM VARIABEL 80-90 bílý sklo-Pásky čtvercový
Kód: 101-26951
Záruka: 2 roky
Výrobce: AQUAFORM

Šířka: 90 cm
Výška: 180 cm
Materiál: sklo

Původní cena: 5 978,61 Kč
Sleva: 38 %
Cena:
3 707 Kč 3 063,64 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Sprchový kout AQUAFORM VARIABEL 80-90 bílý sklo-Pásky čtvercový


BEZPEČNOSTNÍ SKLO U sprchových zástěn Aquaform je použité bezpečnostní tvrzené sklo. Je charakterizováno mnohem vyšší odolností k mechanickým nárazům a rozdílům teplot než běžné sklo srovnatelné tloušťky. V případě, že se bezpečnostní sklo rozbije, střepy jsou malé kousky s tupými hranami. Toto je podmínkou použití takové skla do koupelny - součástí certifikace.
MAGNETICKÁ LIŠTA Magnetická lišta se používá jako zavírací systém koutů Aquaform. Zvyšuje vodotěsnost uzavřeného prostoru tím, že usnadňuje správné zavření dveří a zabraňuje jejímu otevření.
ELASTOMEROVÉ TĚSTĚNÍ Toto špičkové těsnění je používáno u Aquaform produktů. Zaručují, že sprchové kouty budou vodotěsné a odolné. Elastomerová těsnění se nerozpadají, nemění barvu a jsou odolné vůči trvalým nečistotám. Jsou charakterizovány transparentními úpravami a estetickým vzhledem.
KOMOROVÉ PROFILY Hliníkové profily použité u sprchových zástěn jsou komorové se speciálním dezénem. Tento komorový systém zvyšuje stabilitu a odolnost tohoto profilu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Povrch profilů je eloxovaný, chemicky leštěný s cílem zajistit barevnou stálost a nebo stříkané práškovou barvou.
U PROFIL U profil šitý na míru koutům Aquaform umožňuje montáž jednodušší a montáž na nerovnou stěnu. Tento profil srovná drobné nerovnosti na stěně. Umožňuje správně fungování zástěny a účinné namontovány v požadované části koupelny.

Jednoduchá montáž.

Výrobce: AQUAFORM – Variabel

Čtvercový kout
Rám: bílý
Výplň: tl. 3 mm - dekor Pásky
Otevření dveří: posuvné
Kout vhodný pro vaničky: řady Versus, Delta, Standard

Regulace kabiny - umožňuje přizpůsobení k velikosti vaničky v šířce jak 800 tak 900 mm !!

Rozměry: 80-90 x 80-90 / 180 cm. (šířka x hloubka x výška)
© 2020 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone