Sprchový kout AQUAFORM PUENTA 90 chromoptic Wind čtvrtkruhový

Sprchový kout AQUAFORM  PUENTA 90 chromoptic Wind čtvrtkruhový
Kód: 100-06610
Záruka: 2 roky
Výrobce: AQUAFORM

Šířka: 90 cm
Výška: 200 cm
Materiál: sklo

Původní cena: 13 848,45 Kč
Sleva: 12 %
Cena:
12 187 Kč 10 071,90 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
na dotaz

Sprchový kout AQUAFORM PUENTA 90 chromoptic Wind čtvrtkruhový


BEZPEČNOSTNÍ SKLO U sprchových zástěn Aquaform je použité bezpečnostní tvrzené sklo. Je charakterizováno mnohem vyšší odolností k mechanickým nárazům a rozdílům teplot než běžné sklo srovnatelné tloušťky. V případě, že se bezpečnostní sklo rozbije, střepy jsou malé kousky s tupými hranami. Toto je podmínkou použití takové skla do koupelny - součástí certifikace.
MAGNETICKÁ LIŠTA Magnetická lišta se používá jako zavírací systém koutů Aquaform. Zvyšuje vodotěsnost uzavřeného prostoru tím, že usnadňuje správné zavření dveří a zabraňuje jejímu otevření.
ELASTOMEROVÉ TĚSTĚNÍ Toto špičkové těsnění je používáno u Aquaform produktů. Zaručují, že sprchové kouty budou vodotěsné a odolné. Elastomerová těsnění se nerozpadají, nemění barvu a jsou odolné vůči trvalým nečistotám. Jsou charakterizovány transparentními úpravami a estetickým vzhledem.
KOMOROVÉ PROFILY Hliníkové profily použité u sprchových zástěn jsou komorové se speciálním dezénem. Tento komorový systém zvyšuje stabilitu a odolnost tohoto profilu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Povrch profilů je eloxovaný, chemicky leštěný s cílem zajistit barevnou stálost a nebo stříkané práškovou barvou.
U PROFIL U profil šitý na míru koutům Aquaform umožňuje montáž jednodušší a montáž na nerovnou stěnu. Tento profil srovná drobné nerovnosti na stěně. Umožňuje správně fungování zástěny a účinné namontovány v požadované části koupelny.

Jednoduchá montáž.

Výrobce: AQUAFORM - Puenta

Čtvrtkruhový kout
Rám: chromoptic (leštěný chrom)
Sklo: tl. 6 mm - dekor Wind
Otevření dveří: otočné univerzální (L/P)

Pohodlné rukojeti

Kout vhodný pro vaničky: řady PLUS 550

Rozměry: 90 x 90 / 200 cm
© 2017 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone