Sprchový kout AQUAFORM NIGRA 90/167 chrom Satinato čtvrtkruhový

Sprchový kout  AQUAFORM NIGRA 90/167 chrom Satinato čtvrtkruhový
Kód: 100-092122
Záruka: 2 roky
Výrobce: AQUAFORM

Šířka: 90 cm
Výška: 167 cm

Původní cena: 8 955,21 Kč
Sleva: 38 %
Cena:
5 552 Kč 4 588,43 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Sprchový kout AQUAFORM NIGRA 90/167 chrom Satinato čtvrtkruhový


BEZPEČNOSTNÍ SKLO U sprchových zástěn Aquaform je použité bezpečnostní tvrzené sklo. Je charakterizováno mnohem vyšší odolností k mechanickým nárazům a rozdílům teplot než běžné sklo srovnatelné tloušťky. V případě, že se bezpečnostní sklo rozbije, střepy jsou malé kousky s tupými hranami. Toto je podmínkou použití takové skla do koupelny - součástí certifikace.
MAGNETICKÁ LIŠTA Magnetická lišta se používá jako zavírací systém koutů Aquaform. Zvyšuje vodotěsnost uzavřeného prostoru tím, že usnadňuje správné zavření dveří a zabraňuje jejímu otevření.
ELASTOMEROVÉ TĚSTĚNÍ Toto špičkové těsnění je používáno u Aquaform produktů. Zaručují, že sprchové kouty budou vodotěsné a odolné. Elastomerová těsnění se nerozpadají, nemění barvu a jsou odolné vůči trvalým nečistotám. Jsou charakterizovány transparentními úpravami a estetickým vzhledem.
POSUVNÁ KOLEČKA Použití kuličkového ložiska u koleček umožňuje dveřím snadné a tiché otevírání. Odnímací funkce má zvláštní význam pro snadné čištění nepřístupných míst po celé spodní liště koutu.
KOMOROVÉ PROFILY Hliníkové profily použité u sprchových zástěn jsou komorové se speciálním dezénem. Tento komorový systém zvyšuje stabilitu a odolnost tohoto profilu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Povrch profilů je eloxovaný, chemicky leštěný s cílem zajistit barevnou stálost a nebo stříkané práškovou barvou.
U PROFIL U profil šitý na míru koutům Aquaform umožňuje montáž jednodušší a montáž na nerovnou stěnu. Tento profil srovná drobné nerovnosti na stěně. Umožňuje správně fungování zástěny a účinné namontovány v požadované části koupelny.

Jednoduchá montáž.

Výrobce: AQUAFORM - Nigra
Čtvrtkruhový kout
Rám: chromoptic (leštěný chrom)
Sklo:tl. 4 mm - Satinato (mléčné sklo)
Otevření dveří: posuvné
Pohodlné rukojeti

Kout vhodný pro vaničky:
© 2020 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone