Sprchový kout AQUAFORM HAVANA 90 chrom Ribbon čtvrtkruhový

Sprchový kout  AQUAFORM HAVANA 90 chrom Ribbon čtvrtkruhový
Kód: 100-07502
Záruka: 2 roky
Výrobce: AQUAFORM

Šířka: 90 cm
Výška: 185 cm
Materiál: sklo

Původní cena: 14 353,02 Kč
Sleva: 12 %
Cena:
12 631 Kč 10 438,84 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Sprchový kout AQUAFORM HAVANA 90 chrom Ribbon čtvrtkruhový


BEZPEČNOSTNÍ SKLO U sprchových zástěn Aquaform je použité bezpečnostní tvrzené sklo. Je charakterizováno mnohem vyšší odolností k mechanickým nárazům a rozdílům teplot než běžné sklo srovnatelné tloušťky. V případě, že se bezpečnostní sklo rozbije, střepy jsou malé kousky s tupými hranami. Toto je podmínkou použití takové skla do koupelny - součástí certifikace.
MAGNETICKÁ LIŠTA Magnetická lišta se používá jako zavírací systém koutů Aquaform. Zvyšuje vodotěsnost uzavřeného prostoru tím, že usnadňuje správné zavření dveří a zabraňuje jejímu otevření.
POSUVNÁ KOLEČKA Použití kuličkového ložiska u koleček umožňuje dveřím snadné a tiché otevírání. Odnímací funkce má zvláštní význam pro snadné čištění nepřístupných míst po celé spodní liště koutu.
KOMOROVÉ PROFILY Hliníkové profily použité u sprchových zástěn jsou komorové se speciálním dezénem. Tento komorový systém zvyšuje stabilitu a odolnost tohoto profilu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Povrch profilů je eloxovaný, chemicky leštěný s cílem zajistit barevnou stálost a nebo stříkané práškovou barvou.
U PROFIL U profil šitý na míru koutům Aquaform umožňuje montáž jednodušší a montáž na nerovnou stěnu. Tento profil srovná drobné nerovnosti na stěně. Umožňuje správně fungování zástěny a účinné namontovány v požadované části koupelny.

Jednoduchá montáž.

Výrobce: AQUAFORM - Havana

Čtvrtkruhový kout
Rám: chromoptic (leštěný chrom)
Sklo: tl. 4 mm - Ribbon (ornament)
Otevření dveří: posuvné
Pohodlné rukojeti
Kout vhodný pro vaničky: řady VERSUS, DELTA, STANDARD

Rozměry: 90 x 90 / 185 cm.
© 2017 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone