Sprchové dveře AQUAFORM ElBA chromopic Čiré

Sprchové dveře AQUAFORM ElBA chromopic Čiré
Kód: 103-26507
Záruka: 2 roky
Výrobce: AQUAFORM

Šířka: 80 cm
Výška: 180 cm
Materiál: sklo

Původní cena: 5 129,19 Kč
Sleva: 12 %
Cena:
4 514 Kč 3 730,58 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Sprchové dveře AQUAFORM ElBA chromopic Čiré


BEZPEČNOSTNÍ SKLO U sprchových zástěn Aquaform je použité bezpečnostní tvrzené sklo. Je charakterizováno mnohem vyšší odolností k mechanickým nárazům a rozdílům teplot než běžné sklo srovnatelné tloušťky. V případě, že se bezpečnostní sklo rozbije, střepy jsou malé kousky s tupými hranami. Toto je podmínkou použití takové skla do koupelny - součástí certifikace.
MAGNETICKÁ LIŠTA Magnetická lišta se používá jako zavírací systém koutů Aquaform. Zvyšuje vodotěsnost uzavřeného prostoru tím, že usnadňuje správné zavření dveří a zabraňuje jejímu otevření.
ELASTOMEROVÉ TĚSTĚNÍ Toto špičkové těsnění je používáno u Aquaform produktů. Zaručují, že sprchové kouty budou vodotěsné a odolné. Elastomerová těsnění se nerozpadají, nemění barvu a jsou odolné vůči trvalým nečistotám. Jsou charakterizovány transparentními úpravami a estetickým vzhledem.
KOMOROVÉ PROFILY Hliníkové profily použité u sprchových zástěn jsou komorové se speciálním dezénem. Tento komorový systém zvyšuje stabilitu a odolnost tohoto profilu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Povrch profilů je eloxovaný, chemicky leštěný s cílem zajistit barevnou stálost a nebo stříkané práškovou barvou.
U PROFIL U profil šitý na míru koutům Aquaform umožňuje montáž jednodušší a montáž na nerovnou stěnu. Tento profil srovná drobné nerovnosti na stěně. Umožňuje správně fungování zástěny a účinné namontovány v požadované části koupelny.

Jednoduchá montáž.

Výrobce: AQUAFORM - Elba
Sprchové dveře
Rám: bílý
Sklo: tl. 5 mm - dekor Pásky
Otevření dveří: otočné 1 křídlé univerzální (L/P)
Vhodný pro vaničky: řady Versus, Supra, Delta, Standard
Rozměry: 80 / 180 cm.

Rozměr samotných dveří - 72,5 x 173,5

Pro vytvoření sprchového koutu je nutno doobjednat: sprchová stěna Elba (ID 103-26574) !!
© 2017 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone