Sapho WESTERN umyvadlová skříňka 77x86x48,5cm, mořený smrk

Sapho WESTERN umyvadlová skříňka 77x86x48,5cm, mořený smrk
Kód: WR080
EAN: 8590913858512
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Sapho

Barva: mořený smrk
Šířka: 77 cm
Hloubka: 48.5 cm
Materiál: Masiv dřevo
Série: WESTERN

Cena:
20 491,80 Kč 16 935,37 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
na dotaz

Sapho WESTERN umyvadlová skříňka 77x86x48,5cm, mořený smrk

Skříňka pod umyvadlo, na postavení

  • 2x zásuvka
  • na výběr keramické umyvadlo PURA nebo deska Rockstone se zapuštěným keramickým umyvadlem
  • dodáváno bez úchytek, s předvrtanými otvory

Umyvadlo a úchytky nejsou součástí skříňky, nutno dokoupit.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Po použití koupelnu řádně odvětrejte. Proti případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.

Série WESTERN kombinuje skříňky z masivního dřeva s keramickými umyvadly italského výrobce GSI nebo s deskami z umělého kamene ROCKSTONE/Solid Surface se zapuštěným keramickým umyvadlem. Dominantou série jsou masivní nohy a dekorativní kříž na bocích skříněk. Zásuvky s tlumeným dovíráním jsou vybaveny výsuvy HETTICH a je možno si vybrat ze dvou typů úchytek – starostříbrná a starobronz. Skříňky nabízíme ve dvou barevných provedeních - starobílá a mořený smrk (ořech Antik). Šířky skříněk jsou 80, 100, 120 a 145 cm. V nabídce je též doplňková skříňka s prosklenými dvířky a dvěma zásuvkami.

Povrchová úprava MOŘENÝ SMRK = Nábytek je namořen 1 vrstvou mořidla, vrchní krycí lak je od italské firmy ASTRA VERNICI.
Povrchová úprava STAROBÍLÁ = Nábytek je natřen základní bílou matnou barvou, vrchní krycí lak je od italské firmy ASTRA VERNICI.

U nábytku z masivu jsou použity čepované spoje. Jedná se o jedno z nejodolnějších spojení proti tlaku. Pokud je zesíleno klíny, vzdoruje rovněž dobře i napětí.
Používá se ke spojování svislých a vodorovných částí – například nohy nábytku s příčkou.

Produkty z této série lze nakombinovat i s doplňkovými produkty bez úchytek ze série BRAND, jako jsou police, doplňkové policové skříňky, stoličky a lavice s úložným prostorem ve stejných dekorech jako WESTERN.

© 2020 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone