Sapho TAXI umyvadlo z litého mramoru 63x42 cm, bílé

Sapho TAXI umyvadlo z litého mramoru 63x42 cm, bílé
Kód: WD38205
EAN: 8590913820304
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Sapho

Barva: Bílá
Šířka: 63 cm
Hloubka: 42 cm
Materiál: Litý mramor
Typ: Umyvadlo na desku

Cena:
5 731,80 Kč 4 737,02 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Sapho TAXI umyvadlo z litého mramoru 63x42 cm, bílé

TAXI umyvadlo z litého mramoru

Umyvadla na desku jsou stále oblíbenějším výrobkem. Použít se mohou na skleněnou či kamennou desku, na výklenek obložený obklady či mozaikou, anebo k některým sériím koupelnového nábytku. Pro umyvadla bez přepadu doporučujeme neuzavíratelnou výpusť.

Litý mramor je homogenní materiál, který vykazuje vysokou tuhost a stabilitu. Povrch výrobků GELCOAT je tvrdý a bez problémů odolává použití v koupelnách.
Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobek se odlévá do laminátových nebo kovových forem. Povrch hotových výrobků je chráněn lesklou ochrannou vrstvou z polyesterové pryskyřice zvané GELCOAT, která usnadňuje čištění a zajišťuje jejich barevnou stálost.
Odléváním litého mramoru lze docílit přesných rozměrů a hladkého povrchu výrobků. Tato výhoda poskytuje designérům široké možnosti použití.
Umyvadla a vaničky z litého mramoru se vyrábějí dle nejpřísnějších norem respektujících ochranu životního prostředí a jsou zařazeny do třídy výrobků z kamene.

© 2018 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone