Sapho Senzorová splachovací sada pro pisoáry pro napájecí zdroj (bez zdroje)

Sapho Senzorová splachovací sada pro pisoáry pro napájecí zdroj (bez zdroje)
Kód: PS01T
EAN: 8590913827297
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Sapho
Cena:
5 239,80 Kč 4 330,41 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Sapho Senzorová splachovací sada pro pisoáry pro napájecí zdroj (bez zdroje)

Kompletní sada automatického splachování pisoárů určená pro provedení se zadním oplachem. Tato je nainstalována přímo na samonasávací sifon, není tedy třeba ji složitě umisťovat do pisoáru či na stěnu. Elektronika snímá procesy probíhající v sifonu a pokud dojde ke změně, dojde ke spláchnutí pisoáru. Ke spláchnutí postačuje 1 litr vody, což odpovídá cca 5 s splachování. Délka splachování je jednoduše nastavitelná pomocí magnetu (lze i přes keramiku).
Součástí sady je kompletní připojení vody (přívodní hadice, rohové ventily, elektromagnetický ventil i univerzální přípojka vody s manžetou). Samotná montáž je velmi jednoduchá. Systém se po namontování sám odladí na okolní podmínky a není třeba jej nijak nastavovat.
Systém je díky umístění elektroniky na sifonu chráněn před mechanickým poškozením, a to i umyslným. Systém nereaguje na procházející osoby, zvlnění hladiny, špatně odvětranou kanalizaci a odstraňuje i nedostatky senzorové technologie - horší reakce na tmavé barvy. Po 24 hodinách klidu se pisoár automaticky spláchne, čímž zabraňuje vysychání sifonu.


přívod vody:G 1/2
tlak vody:0,1 - 1,0 MPa
odpad:d = 50 mm
doba splachování:5 s (~ 1 litr) - možnost přenastavit pomocí magnetu
el. napájení:12 V, 50 Hz
hmotnost:1 kg

© 2019 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone