Sapho PURA umyvadlová skříňka 96,6x50,5x48,5cm, bílá

Sapho PURA umyvadlová skříňka 96,6x50,5x48,5cm, bílá
Kód: PR101
EAN: 8590913822537
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Sapho

Barva: bílá
Šířka: 96.6 cm
Hloubka: 48.5 cm
Materiál: MDF/lamino
Série: PURA NÁBYTEK

Cena:
9 995,80 Kč 8 260,99 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Sapho PURA umyvadlová skříňka 96,6x50,5x48,5cm, bílá

Závěsná skříňka pod umyvadlo

  • 2x zásuvka s mechanismem automatického dovření 
  • chromové úchytky
  • horní zásuvka s praktickým organizérem
  • možnost instalace držáku ručníků na bok skříňky (kód FA111)

Umyvadlo není součástí skříňky. Na výběr jsou 4 typy keramických umyvadel (PURA. NORM a SAND), které naleznete v příslušenství.

Na objednávku s 30% příplatkem lze objednat v jakékoliv barvě RAL a korpus nábytku lze dodat v jakémkoliv dekoru dřeva dle vzorníku. Dodací lhůta je 6 týdnů.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou.
Po použití koupelnu řádně odvětrejte.
 Proti případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.

 

PURA - další krok k dokonalému designu, čistotě linií, kvalitě zpracování a praktičnosti. Toto vše si vývojáři společnosti Sapho dali za úkol při návrhu nové řady koupelnového nábytku PURA! Po období striktně ostrých hran a křivek přichází na řadu zjemnění v podobě mírně zaoblených hran a rohů při zachování nízkého profilu umyvadla s dokonale rovnou vrchní plochou. Lakovaný povrch umožňuje mimo bílé barvy zvolit i jakýkoliv jiný odstín a doladit tak interiér téměř k dokonalosti. Pojezdy zásuvek pochopitelně obsahují systém automatického dovření. Řada Pura nabízí rozměry umyvadlových skříněk 57, 77, 97 a 117 cm, které doplňuje několik typů velice zajímavých skříněk bočních. Ultratenké keramické umyvadlo PURA je nabízeno v šířkách 60, 80 (3 varianty umístění mycího prostoru), 100 a 120 cm (na výběr s 1 nebo 2 otvory pro baterii). Zajímavostí je možnost výběru dalších typů keramických umyvadel NORM a SAND. V nabídce je i spojení nábytku s deskou z materiálu SOLID SURFACE - ROCKSTONE v kombinaci s umyvadlem na desku. Tímto spojením můžete vybrat z několika typů umyvadel určených na desku. Desky jsou nabízeny v několika barevných provedeních. Organizéry jsou umístěny v horní zásuvce skříněk šíře 77 cm (s výřezem pro sifon uprostřed) a 97 cm.

Za příplatek 30 % lze vyrobit jakékoliv části nábytku v barevném odstínu RAL a korpus nábytku lze dodat v jakémkoliv dekoru dřeva dle vzorníku:

Ostatní barvy RAL jsou za příplatek 50 %.

   Mechanismus zpomalovacích pantů    Pomalé zavírání zásuvky

© 2018 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone