Sapho LUPO umyvadlo 72x45 cm, litý mramor, bílá

Sapho LUPO umyvadlo 72x45 cm, litý mramor, bílá
Kód: LP072
EAN: 8590913831799
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Sapho

Barva: Bílá
Šířka: 72 cm
Hloubka: 45 cm
Materiál: Litý mramor
Typ: Nábytkové umyvadlo

Cena:
3 755,60 Kč 3 103,80 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Sapho LUPO umyvadlo 72x45 cm, litý mramor, bílá

Umyvadlo LUPO s integrovaným držákem ručníku

Netradiční designové umyvadlo z litého mramoru s držákem na ručník po pravé straně je určeno ke skříňce ZEUS. Místo klasické výpusti má umyvadlo štěrbinu, je proto nutné použít speciální odtokovou soupravu, která je součástí balení.

  • odtoková štěrbina bez možnosti uzavření
  • odtoková souprava součástí balení
  • nestandardní připojení odpadu
  • varianta s držákem ručníku na levé straně není možná

Umyvadla z litého mramoru jsou nejen designová, ale i praktická. Litý mramor je homogenní materiál, který vykazuje vysokou tuhost a stabilitu. Povrch výrobků GELCOAT je tvrdý a bez problémů zvládá použití v koupelnách.
Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobek se odlévá do laminátových nebo kovových forem. Povrch hotových výrobků je chráněn lesklou ochrannou vrstvou z polyesterové pryskyřice zvané GELCOAT, která usnadňuje čištění a zajišťuje jejich barevnou stálost.
Odléváním litého mramoru lze docílit přesných rozměrů a hladkého povrchu výrobků. Tato výhoda poskytuje designérům široké možnosti použití.
Umyvadla a vaničky z litého mramoru se vyrábějí dle nejpřísnějších norem respektujících ochranu životního prostředí a jsou zařazeny do třídy výrobků z kamene.

© 2019 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone