NEJLEVNĚJŠÍ plastová střešní okna a výlezy BAUSTAR!

Střešní okna BAUSTAR THERMO jsou novinkou a nejlevnějšími plastovými výsuvně-kyvnými střešními okny na českém trhu. Vyrábí se i THERMO výlezy do vytápěných prostor s otevíráním do boku, pro snadnější a pohodlnější vstup na střechu. Jedná se o velmi kvalitní střešní okna a výlezy s 10 letou garancí.

 

 

                                               
Vzhledem k tomu, že jsou plastová a mají zvýšenou osu otáčení, lze je použít do všech místností. Plastová okna jsou velkou výhodou, protože se rámy nemusí udržovat a lze je použít i do prostor se zvýšenou vlhkostí jako jsou koupelny, nebo prostory bazénů. Zvýšená osa otáčení umožní perfektní výhled z okna, zejména z obytných místností a kuchyní. Spodní hranu okna je díky zvýšené ose otáčení možné osadit při montáži níž, než u obyčejného kyvného okna s osou otáčení uprostřed. Patentovaný systém kování umožňuje otevření okna ve 2/3 výšky křídla, což zvyšuje průchozí výšku pod samotným křídlem okna a umožňuje i snadné umývání oken.
                                               
Okna i výlezy jsou vyráběny v bílé barvě a ve čtyřech velmi zdařilých barevných odstínech v imitaci dřeva – borovice, zlatý dub, ořech a mahagon.            

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Střešní okna BAUSTAR jsou vyrobena z vícekomorového PVC profilu, který je vyplněn speciální izolační pěnou (Uokna = 1,4 W/m2K). Okna jsou opatřena izolačním dvojsklem (Uskla = 1,0 W/m2K). Mezi rámem okna a křídlem je systém trojitého těsnění. Díky těmto technickým řešením mají okna výborné zvukově a tepelně izolační vlastnosti. Okno BAUSTAR THERMO lze plynule otevírat do 30° a po přetočení křídla o 120° lze okno nastavit do mycí polohy. Okna jsou opatřena elegantní kovovou klikou s možností nastavení mikroventilace k zajištění výměny vzduchu v místnosti. Vnější oplechování okna z povrchově upraveného hliníkového plechu v barvě RAL 7043 (šedá).

 

                                   
           

           

 

 

Střešní okna BAUSTAR v našem eshopu

Střešní výlezy BAUSTAR v našem eshopu

 

Naše firma EKO-DOMOV s.r.o, má dvacetiletou tradici v prodeji a montážích střešních oken. Proto se vyplatí využít našich zkušeností. Okna BAUSTAR THERMO si můžete prohlédnout na naší vzorkovně v Boskovicích a porovnat je přímo na místě se střešními okny výrobců VELUX, ROTO, FAKRO, DACHSTAR-OKPOL a DAKEA. Ve vzorových střechách je zamontováno 25 vzorových střešních oken od těchto výrobců.

                                               
           

Eko-domov studia okna

           
           

KONTAKT:

           

Interiérové studio - EKO-DOMOV s.r.o., Sokolská 1235/ 38, 680 01, Boskovice

           

Vedoucí studia - Jan Schwarzer, tel: 734 443 827, 516 802 522, e-mail: jan@eko-domov.cz

           

Odborný prodejce - Václav Záboj, tel: 733 133 794, 516 802 522, e-mail: okna@eko-domov.cz

           

 

© 2020 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone