Ezarri ZEN BM Glass mosaic 25x25 mm (plato 31,2x49,5) (bal.= 2,00m2)

Kód: BLACK MARBLE
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Ezarri

Materiál: Sklo
Série: EZARRI - ZEN

Cena:
2 495 Kč 2 061,98 Kč bez DPH
m2
Dostupnost:
na dotaz

Ezarri ZEN BM Glass mosaic 25x25 mm (plato 31,2x49,5) (bal.= 2,00m2)

Objevte osvěžující kolekce pozoruhodné, křišťálově čisté skleněné mozaiky Ezarri, které nabízejí jedinečná řešení pro obklady bazénů, lázeňských a jiných prostorů s vysokou vlhkostí, stejně jako dekorací v interiérech. Skleněná mozaika kombinuje přirozenou krásu skla, která se vyznačuje vysokým leskem materiálu, rozmanitostí barev a textury, se schopností přizpůsobit se zaobleným povrchům. 
Na rozdíl od mozaiky jiných výrobců není nalepena na síti, ale firma Ezarri používá vlastní patent bodového spojení Joint-point systém, který zaručuje perfektní instalaci tím, že ponechává až 92 % povrchu mozaiky volného pro aplikaci lepidla a zajistí tak její dokonalou fixaci. Hygienický materiál, 100% odolnost proti chemikáliím, vysoká životnost a snadná údržba - to jsou hlavní charakteristiky tohoto krásného a tvárného obkladového materiálu.
Skleněná mozaika je typická svojí křehkostí, drobné odštěpky hran nebo rohu mozaiky jsou charakteristické pro tento materiál a dochází k nim již při samotné výrobě, nejsou tedy důvodem k reklamaci.

Ezarri je první společnost která ve výrobě skleněné mozaiky získala certifikát kvality ISO 9001:2008, který uznává účinnost našeho systému řízení kvality.

Mozaiky Ezarri jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného skla. V poměru je složení 96 % recyklované sklo, 4 % barviv a joint-point systém.

© 2018 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone