Dvojitě plisovaná roleta VELUX FHC CK02 55 x 78 Premium

Dvojitě plisovaná roleta VELUX FHC CK02 55 x 78 Premium
Kód: PRAFHCCK02-PREM
Záruka: 2 roky
Výrobce: VELUX

Šířka: 55 cm
Výška: 78 cm
Série: Vnitřní

Původní cena: 2 889,48 Kč
Sleva: 24 %
Cena:
2 196 Kč 1 814,88 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
dodání - 10 dnů

Dvojitě plisovaná roleta VELUX FHC CK02 55 x 78 Premium

Roleta vnitřní v lištách dvojitě plisovaná VELUX pro okno o velikosti 55 x 78 (rozměr vnějšího rámu okna) Označení okna dle štítku C02, CK02, 102


Dvojitě plisovaná roleta VELUX v sobě spojuje elegantní vzhled plisované rolety s tepelně-izolačními vlastnostmi hliníkové fólie umístěné na vnitřní straně dvojitého plisé. V zimním období zabraňuje tepelným ztrátám a umožňuje také úplné zatemnění místnosti.
Kolekce PREMIUM (do poznámky dopište vybranou barvu)
Štíhlé boční vodicí lišty, skrytá lanka a kompaktní dvojité plisování vytvářejí elegantní a funkční celek. Pomocí plísované rolety si pustíte do místnosti právě tolik světla, kolik potřebujete. Díky novému designu postranních vodících lišt můžete roletu lehce nastavit v jakékoliv pozici na okně.
Plísovaná roleta je vyrobena z materiálu odolávajícímu nečistotám. Zachová si tvar záhybů bez ohledu na to, jak často se používá.
Flexibilní a volitelné polohování
Opravdu velmi široká nabídka dekorativnách vzorů
Látku lze sundat a snadno vyčistit
Roleta nemá žádné viditelné šňůrky, čímž je zajištěna větší bezpečnost pro děti
Montáž za pár minut díky unikátnímu systému Pick&Click!TM


Možnosti ovládání
Používání manuálně ovládaných římských rolet je velmi snadné. Roleta se pohybuje v bočních vodicích lištách, které zajišťují plynulé ovládání a volitelné polohování. Není k oknu upevněna ani dole ani nahoře, a proto ji můžete posouvat shora dolů nebo zdola nahoru. Stačí použít ovládací díl v horní nebo dolní části rolety a tu pak podle libosti vytahovat nebo stahovat. Pro usnadnění obsluhy manuálně ovládané rolety pomocí ovládacího madla si můžete také zakoupit ovládací tyč a nastavovací díly.


Upozornění: Rozměr doplňků se vybírá podle rozměru okna (rozměr udává štítek na okně). !! Při objednávce jednotlivých stínícíc

© 2019 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone