Články a rady

Obrázek pro článek Koupelny v přírodním stylu – inspirujte se

Koupelny v přírodním stylu – inspirujte se

Zařizujete koupelnu a chcete její design více přizpůsobit přírodě? Koupelny v přírodním stylu vypadají opravdu pěkně a vpustí do této malé místnůstky zcela svěží vzduch. Jestliže sníte o koupelně s přírodními prvky, není nutné se příliš omezovat.

Obrázek pro článek Chcete bydlet ekologicky? My víme, jak na to!

Chcete bydlet ekologicky? My víme, jak na to!

Chcete udělat něco pro životní prostředí a ještě ušetřit? Zkuste žít ekologicky. Ekologické bydlení se v posledních letech stalo velkým trendem. To se týká nejen běžného každodenního života, ale také stavby domu a jeho zařizování. Ekologické domy přinášejí mnoho výhod. Poradíme vám, na co se zaměřit.

Obrázek pro článek Vyrobte si univerzální domácí čistič s přírodních surovin

Vyrobte si univerzální domácí čistič s přírodních surovin

Také neradi používáte „domácí úklidovou chemii“ a dáváte přednost přírodním prostředkům? Mytí oken, podlah, poliček, sedaček, koupelen, kuchyní, na to všechno potřebujeme speciální čističe, které si poradí se špínou, rzí, prachem, mastnotou, skvrnami a prachem. Minimální nálady a 100 % funkčnost, navíc zcela v souladu s přírodou. To už stojí za to, co myslíte?

Obrázek pro článek Jak uklidit svůj dům ekologicky – vyzkoušejte ocet

Jak uklidit svůj dům ekologicky – vyzkoušejte ocet

Nepatří úklid mezi vaše nejoblíbenější činnosti? To nejste samozřejmě jediní. Nicméně abychom žili v čistém a útulném domově, bez úklidu se zkrátka neobejdeme. Přemýšleli jste někdy o tom, jak uklízet ekologicky?

Zobrazuji 4 (5 - 8 Z celkových 11)
© 2019 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone