AQUAMAT sprchová podomítková termostatická baterie, s 3 - cestným ventilem

Kód: 2650RX
Záruka: 7 let
Výrobce: Novaservis

Typ: Podomítková
Série: AQUAMAT
Druh: Vanová, termostatická

Původní cena: 7 999 Kč
Sleva: 15 %
Cena:
6 799 Kč 5 619,01 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
dodání - 7 dnů

AQUAMAT sprchová podomítková termostatická baterie, s 3 - cestným ventilem

Popis
Sprchová podomítková baterie, termostatická.
Baterie 2650RX má tři výstupy, spodní ovladač je termostatická kartuše,kterou ovládáte pouze teplotu vody. Horní ovladač je sdružený přepínač, kterým ovládáte průtok a přepínání jednotlivých výstupů baterie. Otáčením přepínače vpravo ze středové stop polohy ovládáte plynule průtok vody výstupu označeného značkou trysek až k maximálnímu průtoku. Otáčením přepínače vlevo ze stop polohy ovládáte plynule průtok vody druhého výstupu až k maximálnímu nastavení označeného znakem ruční sprchy. Dalším otáčením vlevo dochází k plynulému otevírání třetího výstupu a současnému uzavírání výstupu druhého až k maximálnímu průtoku třetího výstupu označeného znakem hlavové sprchy. Mezi výstupy ruční sprcha a hlavová sprcha nelze tedy průtok vody uzavřít. Baterie je upevněna na přívodních trubkách, většina demontovatelných dílů je k dispozici jako náhradní díl (kartuše,přepínač,rukojetě apod.).

Výrobce: AQUAMAT

PARAMETRY
Typ: Podomítková
Otočné rameno: ne

Technicky dokonalé série termostatických vodovodních baterií AQUALIGHT, AQUAMAT, AQUASAVE a AQUALUX jsou určené především pro zákazníky, kteří hledají bezpečnou vodovodní baterii spojenou s mimořádným komfortem ovládání.

Termostatické baterie automaticky regulují teplotní výkyvy vody a současně udrží stálou teplotu vody Vyznačují se pohodlností obsluhy a líbivým designem, který zaujme svou čistou linií.

Sprchová podomítková baterie.
Baterie bez příslušenství''
Provedení baterie – CHROM.

Záruka - 7 roky na kartuši
© 2020 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone