Aqualine SOLUZIONE WC závěsné 35x50,5cm s bidetovou sprškou, bílá

Aqualine SOLUZIONE WC závěsné 35x50,5cm s bidetovou sprškou, bílá
Kód: 10SZ02002 DL
EAN: 8590913867392
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Aqualine

Barva: Bílá
Šířka: 35 cm
Hloubka: 50.5 cm
Materiál: Keramika
Typ: Hranaté
Druh: Bílá

Cena:
2 890 Kč 2 388,43 Kč bez DPH
ks
Dostupnost:
< 5 ks skladem

Aqualine SOLUZIONE WC závěsné 35x50,5cm s bidetovou sprškou, bílá

WC mísa závěsná s integrovaným bidetem (2v1) - v zadní části horního okraje WC mísy je instalována nastavitelná bidetová tryska. Toto řešení je vhodné pro všechny, kteří nemají dostatek místa pro umístění bidetu nebo nechtějí použít samostatnou bidetovou spršku. Dalším důležitým důvodem pro koupi tohoto výrobku je zdravotní hledisko (vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí nebo tělesně postižené, prevence hemoroidů, zvýšená intimní hygiena). Závěsná WC mísa s bidetovou sprškou má jednoduchou montáž, snadnou údržbu (bez jakékoli elektroniky) a v neposlední řadě i srovnatelnou cenu s klasickými závěsnými WC na trhu.

Vnější instalace:
- napojení bidetové trysky na studenou vodu pomocí samostatného podomítkového ventilu, který je připojen k boku keramiky flexi hadičkou. Možnost připojení je z obou stran keramiky. Ventilem se ovládá a reguluje tlak vody v trysce.
- napojení bidetové spršky na teplou a studenou vodu je možno provést pomocí podomítkové baterie a vyústění, které se umístí do blízkosti toalety. Podomítkové vyústění a sprška se propojí flexi hadičkou a pomocí baterie se ovládá a reguluje teplota a tlak vody v bidetové spršce.


Podomítková instalace:
- napojení bidetové trysky na studenou vodu pomocí samostatného ventilu, který je připojen pod omítkou skrz konstrukci k trysce. Pro zakrytí připojovacích otvorů na boku keramiky se použijí záslepky, které jsou součástí balení.
- napojení bidetové spršky na teplou a studenou vodu je možno provést pomocí podomítkové baterie, která je opět připojena pod omítkou skrz konstrukci k trysce. Pro zakrytí připojovacích otvorů na boku keramiky se použijí záslepky, které jsou součástí balení.

Bidetová sprška je plastová a má nastavitelnou trysku.

Sedátko není součástí WC. Vhodný typ naleznete v příslušenství.

Související zboží

© 2019 Všechna práva vyhrazena EKO-DOMOV, s.r.o. Vytvořilo Foreveryone